Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa Ürünlerİn Vitro Diyagnostik Reaktifler

Hepatit A Virüsü Antijen Test Kaseti / HAV IgM Hızlı Test Kaseti

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Hepatit A Virüsü Antijen Test Kaseti / HAV IgM Hızlı Test Kaseti

Hepatitis A Virus Antigen Test Cassette / HAV IgM Rapid Test Cassette
Hepatitis A Virus Antigen Test Cassette / HAV IgM Rapid Test Cassette

Büyük resim :  Hepatit A Virüsü Antijen Test Kaseti / HAV IgM Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: CE
Model numarası: kaset
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50000 adet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 25 adet / kutu
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Günde bir milyon PCS
Detaylı ürün tanımı
ürün: HAV IgM Hızlı Test Kaseti kullanım: Hepatit A Virüsü Hızlı Testi
Biçim: kaset paketleme: Kutu başına 25 PC
Vurgulamak:

idrar test şeritleri

,

HCG Gebelik Test Şeritleri

Hepatit A Virüsü Antijen Test Kaseti / HAV IgM Hızlı Test Kaseti

 

 

This test is used to help diagnose a liver infection due to the hepatitis A virus (HAV). Bu test, hepatit A virüsüne (HAV) bağlı bir karaciğer enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için kullanılır. There are several causes of hepatitis and the accompanying symptoms, so this test may be used to determine if the symptoms are due to hepatitis A. Hepatit ve beraberindeki semptomların çeşitli nedenleri vardır, bu nedenle bu test semptomların hepatit A'ya bağlı olup olmadığını belirlemek için kullanılabilir.

 

Farklı hepatit A antikor sınıflarını tespit etmek için testin birkaç farklı versiyonu kullanılabilir.

 

The HAV IgM antibody test detects the first antibody produced by the body when it is exposed to hepatitis A. This test is used to detect early or recent infections and to diagnose the disease in people with symptoms of acute hepatitis. HAV IgM antikor testi, hepatit A'ya maruz kaldığında vücut tarafından üretilen ilk antikoru tespit eder. Bu test, erken veya yakın zamanda meydana gelen enfeksiyonları tespit etmek ve akut hepatit semptomları olan kişilerde hastalığı teşhis etmek için kullanılır. It may be performed as part of an acute viral hepatitis panel. Akut viral hepatit panelinin bir parçası olarak yapılabilir.

 

The HAV IgG test detects the IgG antibodies that develop later in the course of the disease. HAV IgG testi, hastalık sırasında daha sonra gelişen IgG antikorlarını tespit eder. IgG antibodies remain present for many years, usually for life, providing protection against recurrent infection by the same virus. IgG antikorları, aynı virüs tarafından tekrarlayan enfeksiyonlara karşı koruma sağlayan, genellikle ömür boyu yıllarca mevcuttur. The IgG test is used to detect past HAV infections and may occasionally be used to determine if an individual has developed immunity from a previous infection (immune status), in which case a vaccine is not necessary. IgG testi geçmiş HAV enfeksiyonlarını tespit etmek için kullanılır ve bazen bir bireyin önceki bir enfeksiyondan (bağışıklık durumu) bağışıklık geliştirip geliştirmediğini belirlemek için kullanılabilir, bu durumda bir aşı gerekli değildir.

 

The total HAV antibody test detects both IgM and IgG antibodies and thus may be used to identify both current and past infections. Toplam HAV antikor testi, hem IgM hem de IgG antikorlarını tespit eder ve bu nedenle hem mevcut hem de geçmiş enfeksiyonları tanımlamak için kullanılabilir. This test will also be positive after receiving the vaccine, so sometimes it may be used to determine whether a person has developed immunity after vaccination, though this practice is not advised. Bu test, aşıyı aldıktan sonra da pozitif olacaktır, bu nedenle bazen bu uygulamanın önerilmemesine rağmen, bir kişinin aşılamadan sonra bağışıklık geliştirip geliştirmediğini belirlemek için kullanılabilir. Recommendations of the Advisory Committee on Immunization Practices (ACIP) state that "post-vaccination testing is not indicated because of the high rate of vaccine response among adults and children. In addition, not all testing methods approved for routine diagnostic use in the United States have the sensitivity to detect low anti-HAV concentrations after vaccination." Bağışıklama Uygulamaları Danışma Komitesi'nin (ACIP) önerileri, yetişkinler ve çocuklar arasında yüksek aşı yanıtı oranı nedeniyle aşı sonrası testin belirtilmediğini belirtmektedir. aşılamadan sonra düşük anti-HAV konsantrasyonlarını saptama duyarlılığına sahip olmalıdır. "

Akut hepatitte, bilirubin, karaciğer paneli, ALT ve AST gibi diğer testler, durumu teşhis etmeye yardımcı olmak için viral hepatit testleri ile yapılabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jocelyn

Tel: +8618067597709

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)