Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerBüyük Hacimli Parenteral

Mannitol Enjeksiyon Büyük Hacimli Parenteral / Büyük Hacimli İnfüzyon Osmotik Diüretik

Mannitol Enjeksiyon Büyük Hacimli Parenteral / Büyük Hacimli İnfüzyon Osmotik Diüretik

  • Mannitol Enjeksiyon Büyük Hacimli Parenteral / Büyük Hacimli İnfüzyon Osmotik Diüretik
Mannitol Enjeksiyon Büyük Hacimli Parenteral / Büyük Hacimli İnfüzyon Osmotik Diüretik
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: <i>20%;</i> <b>% 20;</b> <i>250ml, 500ml</i> <b>250ml, 500ml</b>
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 80, 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 80/40 şişe / karton
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Mannitol Enjeksiyon İnfüzyonu Şartname: 20%; % 20; 250ml, 500ml 250ml, 500ml
Standart: BP, USP paketleme: 80/40 şişe / karton
Vurgulamak:

Büyük Hacimli İnfüzyon

,

uzatılmış infüzyon antibiyotikleri

Mannitol Enjeksiyon Büyük Hacimli Parenteral / Büyük Hacimli İnfüzyon Osmotik Diüretik

 

 

Ürün: Mannitol Enjeksiyon İnfüzyonu

Specification : 20%; Özellikler:% 20; 250ml, 500ml 250ml, 500ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: 80/40 şişe / karton

 

Açıklama :

Mannitol is an osmotic diuretic that is metabolically inert in humans and occurs naturally, as a sugar or sugar alcohol, in fruits and vegetables. Mannitol, insanlarda metabolik olarak inert olan ve meyve ve sebzelerde şeker veya şeker alkolü olarak doğal olarak ortaya çıkan ozmotik bir diüretiktir. Mannitol elevates blood plasma osmolality, resulting in enhanced flow of water from tissues, including the brain and cerebrospinal fluid, into interstitial fluid and plasma. Mannitol, kan plazması ozmolalitesini yükselterek beyin ve beyin omurilik sıvısı da dahil olmak üzere dokulardan interstisyel sıvı ve plazmaya daha fazla su akışı sağlar. As a result, cerebral edema, elevated intracranial pressure, and cerebrospinal fluid volume and pressure may be reduced. Sonuç olarak, beyin ödemi, artmış kafa içi basıncı ve beyin omurilik sıvısı hacmi ve basıncı düşebilir. Mannitol may also be used for the promotion of diuresis before irreversible renal failure becomes established; Mannitol, geri dönüşümsüz böbrek yetmezliği oluşmadan diürezin teşvik edilmesi için de kullanılabilir; the promotion of urinary excretion of toxic substances; toksik maddelerin üriner atılımının teşvik edilmesi; as an Antiglaucoma agent; bir Antiglokom ajanı olarak; and as a renal function diagnostic aid. ve bir böbrek fonksiyonu teşhis yardımcısı olarak.

 

belirti

Geri dönüşümsüz böbrek yetmezliği oluşmadan diürezin teşvik edilmesi, kafa içi basıncının azaltılması, serebral ödemin tedavisi ve toksik maddelerin idrar atılımının teşvik edilmesi için kullanılır.

 

Farmakodinamik

Chemically, mannitol is an alcohol and a sugar, or a polyol; Kimyasal olarak, mannitol bir alkol ve bir şeker veya bir poliol; it is similar to xylitol or sorbitol. ksilitol veya sorbitole benzer. However, mannitol has a tendency to lose a hydrogen ion in aqueous solutions, which causes the solution to become acidic. Bununla birlikte, mannitol, sulu çözeltilerde bir hidrojen iyonunu kaybetme eğilimindedir, bu da çözeltinin asidik olmasına neden olur. For this reason, it is not uncommon to add a substance to adjust its pH, such as sodium bicarbonate. Bu nedenle, sodyum bikarbonat gibi pH'ını ayarlamak için bir madde eklemek nadir değildir. Mannitol is commonly used to increase urine production (diuretic). Mannitol yaygın olarak idrar üretimini arttırmak için kullanılır (diüretik). It is also used to treat or prevent medical conditions that are caused by an increase in body fluids/water (eg, cerebral edema, glaucoma, kidney failure). Ayrıca vücut sıvılarında / suda (örn., Serebral ödem, glokom, böbrek yetmezliği) bir artıştan kaynaklanan tıbbi durumların tedavisinde veya önlenmesinde kullanılır. Mannitol is frequently given along with other diuretics (eg, furosemide, chlorothiazide) and/or IV fluid replacement. Mannitol sıklıkla diğer diüretiklerle (örn. Furosemid, klorotiazid) ve / veya IV sıvı replasmanıyla birlikte verilir.

 

Hareket mekanizması

Mannitol is an osmotic diuretic that is metabolically inert in humans and occurs naturally, as a sugar or sugar alcohol, in fruits and vegetables. Mannitol, insanlarda metabolik olarak inert olan ve meyve ve sebzelerde şeker veya şeker alkolü olarak doğal olarak ortaya çıkan ozmotik bir diüretiktir. Mannitol elevates blood plasma osmolality, resulting in enhanced flow of water from tissues, including the brain and cerebrospinal fluid, into interstitial fluid and plasma. Mannitol, kan plazması ozmolalitesini yükselterek beyin ve beyin omurilik sıvısı da dahil olmak üzere dokulardan interstisyel sıvı ve plazmaya daha fazla su akışı sağlar. As a result, cerebral edema, elevated intracranial pressure, and cerebrospinal fluid volume and pressure may be reduced. Sonuç olarak, beyin ödemi, artmış kafa içi basıncı ve beyin omurilik sıvısı hacmi ve basıncı düşebilir. As a diurectic mannitol induces diuresis because it is not reabsorbed in the renal tubule, thereby increasing the osmolality of the glomerular filtrate, facilitating excretion of water, and inhibiting the renal tubular reabsorption of sodium, chloride, and other solutes. Bir diürektik mannitol, böbrek tübülünde yeniden emilmediği için diürezi indüklediğinden, glomerüler filtratın ozmolalitesini arttırır, suyun atılmasını kolaylaştırır ve sodyum, klorür ve diğer çözünenlerin renal tübüler reabsorpsiyonunu inhibe eder. Mannitol promotes the urinary excretion of toxic materials and protects against nephrotoxicity by preventing the concentration of toxic substances in the tubular fluid. Mannitol, toksik maddelerin üriner atılımını teşvik eder ve tübüler sıvıdaki toksik maddelerin konsantrasyonunu önleyerek nefrotoksisiteye karşı korur. As an Antiglaucoma agent mannitol levates blood plasma osmolarity, resulting in enhanced flow of water from the eye into plasma and a consequent reduction in intraocular pressure. Bir Antiglokom ajanı olarak mannitol, kan plazması ozmolaritesini arttırır, bu da suyun gözden plazmaya daha fazla akmasına ve sonuç olarak göz içi basıncında azalmaya neden olur. As a renal function diagnostic aid mannitol is freely filtered by the glomeruli with less than 10% tubular reabsorption. Böbrek fonksiyonu diyagnostik yardım olarak mannitol,% 10'dan az tübüler reabsorpsiyon ile glomerüller tarafından serbestçe süzülür. Therefore, its urinary excretion rate may serve as a measurement of glomerular filtration rate (GFR). Bu nedenle, idrar atılım hızı glomerüler filtrasyon hızının (GFR) bir ölçüsü olarak işlev görebilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler