Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.
Üretim hattı
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
No. Çalışanları : 30~50
Yıllık satış : 10000000-15000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 90% - 100%

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. şirket Profili 0

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

Newlystar Eylül 2007'de kuruldu. Kuruluşundan bu yana, Çin tesisleri ve küresel ilaç distribütörlerini birleştiren ilaç ticareti için iyi bir platform oluşturmaya adadık. Newstar kalite yönetimi, GMP denetimi, düzenleyici işler ve iş geliştirme konusunda çok profesyonel ve kooperatif tesislerimizin formülasyon ticaretinde yukarıda belirtilen engelleri çözmesine ve birlikte uluslararası pazar geliştirmesine yardımcı olmaya hazırız.

 

Kombine çabaları ile Newlystar, yurtdışından çeşitli GMP denetimlerini geçen 10'dan fazla kooperatif tesisine sahiptir, INVIMA (Kolombiya), Peru, Anvisa (Brezilya), TGA (Austrilia), Almanya vb. Ve ürünleri Newlystar müşterileri aracılığıyla yerel pazara girmektedir.

 

Now, our exportation markets already cover East European countries, Latin American countries, Central and southeast Asian countries, middle east and African. Şimdi, ihracat pazarlarımız zaten Doğu Avrupa ülkeleri, Latin Amerika ülkeleri, Orta ve güneydoğu Asya ülkeleri, orta doğu ve Afrika'yı kapsamaktadır. With the update of GMP system, we will have more and more facilities passing GMP auditing from US FDA, EMA, Contract manufacturing for European Pharmaceutical companies will take much larger partition in Newlystar's total business. GMP sisteminin güncellenmesi ile, ABD FDA, EMA'dan GMP denetimini geçen daha fazla tesisimiz olacak, Avrupa İlaç şirketleri için fason üretim Newlystar'ın toplam işinde çok daha büyük bir bölüm alacak.

 

From the year 2011, our turnover already exceeded 20 million USD on formulations. 2011 yılından itibaren, ciromuz formülasyonlarda zaten 20 milyon USD'yi aştı. And the number keeps rising quickly these years. Ve bu yıllar hızla artmaya devam ediyor.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)