Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Amoksisilin ve Klavulanat Potasyum Tabletleri 250mg + 125mg, 500mg + 125mg, 875mg + 125mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Amoksisilin ve Klavulanat Potasyum Tabletleri 250mg + 125mg, 500mg + 125mg, 875mg + 125mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

Amoxicillin and Clavulanate Potassium Tablets 250mg+125mg, 500mg+125mg, 875mg+125mg Oral Medications Antibiotics
Amoxicillin and Clavulanate Potassium Tablets 250mg+125mg, 500mg+125mg, 875mg+125mg Oral Medications Antibiotics

Büyük resim :  Amoksisilin ve Klavulanat Potasyum Tabletleri 250mg + 125mg, 500mg + 125mg, 875mg + 125mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 250mg + 125mg, 500mg + 125mg, 875mg + 125mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Detaylı ürün tanımı
ürün: Amoksisilin ve Klavulanat Potasyum Tabletleri Şartname: 250mg + 125mg, 500mg + 125mg, 875mg + 125mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister
Vurgulamak:

oral tedavi

,

oral preparat

Amoksisilin ve Klavulanat Potasyum Tabletleri 250mg + 125mg, 500mg + 125mg, 875mg + 125mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

 

Ürün: Amoksisilin ve Klavulanat Potasyum Tabletleri

Özellikler: 250mg + 125mg, 500mg + 125mg, 875mg + 125mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama :

Amoxicillin is a broad-spectrum semisynthetic antibiotic similar to ampicillin except that its resistance to gastric acid permits higher serum levels with oral administration. Amoksisilin, mide asidine direncinin oral uygulama ile daha yüksek serum seviyelerine izin vermesi dışında ampisiline benzer geniş spektrumlu yarı sentetik bir antibiyotiktir. Amoxicillin is commonly prescribed with clauvanic acid (a beta lactamase inhibitor) as it is susceptible to beta-lacatamase degradation. Amoksisilin, beta-lakatamaz bozunmasına yatkın olduğu için genellikle klovanik asit (bir beta laktamaz inhibitörü) ile reçete edilir.

Clavulanic acid and its salts and esters. Klavulanik asit ve tuzları ve esterleri. The acid is a suicide inhibitor of bacterial beta-lactamase enzymes from Streptomyces clavuligerus. Asit, Streptomyces clavuligerus kaynaklı bakteriyel beta-laktamaz enzimlerinin bir intihar inhibitörüdür. Administered alone, it has only weak antibacterial activity against most organisms, but given in combination with beta-lactam antibiotics prevents antibiotic inactivation by microbial lactamase. Tek başına uygulandığında, çoğu organizmaya karşı sadece zayıf antibakteriyel aktiviteye sahiptir, ancak beta-laktam antibiyotiklerle birlikte verildiğinde mikrobiyal laktamaz ile antibiyotik inaktivasyonunu önler.

 

Endikasyon:

For the treatment of infections of the ear, nose, and throat, the genitourinary tract, the skin and skin structure, and the lower respiratory tract due to susceptible (only b-lactamase-negative) strains of Streptococcus spp. Kulak, burun ve boğaz enfeksiyonlarının tedavisi için, genitoüriner sistem, cilt ve cilt yapısı ve Streptococcus spp. (a- and b-hemolytic strains only), S. pneumoniae, Staphylococcus spp., H. influenzae, E. coli, P. mirabilis, or E. faecalis. (sadece a- ve b-hemolitik suşlar), S. pneumoniae, Staphylococcus spp., H. influenzae, E. coli, P. mirabilis veya E. faecalis. Also for the treatment of acute, uncomplicated gonorrhea (ano-genital and urethral infections) due to N. gonorrhoeae (males and females). Ayrıca N. gonorrhoeae'ye (erkek ve kadın) bağlı akut, komplikasyonsuz gonore (ano-genital ve üretral enfeksiyonlar) tedavisi için.

 

Farmakodinamik

Amoxicillin is a moderate-spectrum antibiotic active against a wide range of Gram-positive, and a limited range of Gram-negative organisms. Amoksisilin, çok çeşitli Gram-pozitif ve sınırlı bir Gram-negatif organizmalara karşı aktif olan orta-spektrumlu bir antibiyotiktir. It is usually the drug of choice within the class because it is better absorbed, following oral administration, than other beta-lactam antibiotics. Genellikle sınıf içinde tercih edilen ilaçtır, çünkü oral uygulamayı takiben diğer beta-laktam antibiyotiklerden daha iyi emilir. Amoxicillin is susceptible to degradation by β-lactamase-producing bacteria, and so may be given with clavulanic acid to increase its susceptability. Amoksisilin, β-laktamaz üreten bakteriler tarafından bozunmaya karşı hassastır ve bu nedenle duyarlılığını arttırmak için klavulanik asit ile verilebilir. The incidence of β-lactamase-producing resistant organisms, including E. coli, appears to be increasing. E. coli dahil lac-laktamaz üreten dirençli organizmaların insidansı artmaktadır. Amoxicillin is sometimes combined with clavulanic acid, a β-lactamase inhibitor, to increase the spectrum of action against Gram-negative organisms, and to overcome bacterial antibiotic resistance mediated through β-lactamase production. Amoksisilin bazen Gram-negatif organizmalara karşı etki spektrumunu arttırmak ve lac-laktamaz üretiminin aracılık ettiği bakteriyel antibiyotik direncinin üstesinden gelmek için bir β-laktamaz inhibitörü olan klavulanik asit ile birleştirilir.

 

Hareket mekanizması

Amoxicillin binds to penicillin-binding protein 1A (PBP-1A) located inside the bacterial cell well. Amoksisilin, bakteri hücre kuyusu içinde bulunan penisilin bağlayıcı protein 1A'ya (PBP-1A) bağlanır. Penicillins acylate the penicillin-sensitive transpeptidase C-terminal domain by opening the lactam ring. Penisilinler, laktam halkasını açarak penisiline duyarlı transpeptidaz C-terminal domenini asilate eder. This inactivation of the enzyme prevents the formation of a cross-link of two linear peptidoglycan strands, inhibiting the third and last stage of bacterial cell wall synthesis. Enzimin bu inaktivasyonu, bakteriyel hücre duvarı sentezinin üçüncü ve son aşamasını inhibe ederek iki lineer peptidoglikan dizisinin çapraz bağının oluşumunu önler. Cell lysis is then mediated by bacterial cell wall autolytic enzymes such as autolysins; Daha sonra hücre lizisine, otolizin gibi bakteriyel hücre çeperi otolitik enzimleri; it is possible that amoxicllin interferes with an autolysin inhibitor. amoksisilin bir otolizin inhibitörüne müdahale edebilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)