801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa Ürünlerİlaç aktif maddeleri

Anastrozol API Aktif İlaç İçerikleri CAS 120511-73-1 Yüksek Saflık

Anastrozol API Aktif İlaç İçerikleri CAS 120511-73-1 Yüksek Saflık

Anastrozole API Active Pharmaceutical Ingredients CAS 120511-73-1 High Purity

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: USP, BP

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 25kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Karton başına 10kg, 25kg
Teslim süresi: 30days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ayda on ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Anastrozole API'sı CAS No: 120511-73-1
Saflık: %99,0 Kullanım: anti Kanser

Anastrozol API Aktif İlaç İçerikleri CAS 120511-73-1 Yüksek Saflık

Anastrozole API'sı

CAS NUMARASI. 120511-73-1

Saflık:% 99.0

Açıklama :

Anastrozol, postmenopozal kadınlarda meme kanseri tedavisinde belirtilen bir ilaçtır. Hem adjuvant terapide (örn. Ameliyat sonrası) hem de metastatik meme kanserinde kullanılır. Vücudun östrojen miktarını azaltır. Anastrozol, aromataz inhibitörleri olarak bilinen ilaç sınıfına aittir. Androjenleri (adrenal bezlerdeki kadınlar tarafından üretilen) östrojenlere dönüştürmekten sorumlu olan aromataz enzimini inhibe eder.

Endikasyon:

Hormon reseptörü pozitif meme kanserinin adjüvan tedavisinde ve postmenopozal kadınlarda ileri meme kanseri hormon tedavisinde. Pubertal jinekomasti ve McCune-Albright sendromu tedavisinde de kullanılmıştır; Bununla birlikte, üretici bu endikasyonlar için etkinliğin sağlanmadığını belirtmektedir.


Farmakodinamik:

Anastrozol, tamoksifen tedavisini takiben hastalık progresyonu sonrası menopoz sonrası kadınlarda ilerlemiş göğüs kanseri tedavisinde endike olan, güçlü ve seçici non-steroidal aromataz inhibitörüdür. Birçok meme kanseri östrojen reseptörüne sahiptir ve bu tümörlerin büyümesi östrojenle uyarılanabilir. Postmenopozal kadınlarda, dolaşımdaki östrojen (başta estradiol) başlıca kaynağı, adrenal doku gibi periferal dokularda aromataz ile adrenal olarak üretilen androstenedionun estrona dönüştürülmesidir ve estronun estradiole daha fazla dönüştürülmesi. Birçok meme kanseri ayrıca aromataz içerir; Tümör kaynaklı östrojenlerin önemi belirsizdir. Meme kanseri tedavisinde premenopozal ovariektomi ile hem menopoz öncesi hem de post-estrojenler ve progestasyonel ajanlar kullanılarak östrojen düzeylerini düşürme çabaları, bazı kadınlarda tümör kütlesinde azalmaya veya tümör gelişiminde gecikmeli ilerlemeye neden olmuştur. Anastrozol güçlü ve seçici non-steroidal aromataz inhibitörüdür. Serum östradiol konsantrasyonlarını önemli ölçüde düşürür ve adrenal kortikosteroidlerin veya aldosteron oluşumunda belirgin bir etkisi yoktur.

Hareket mekanizması :

Anastrozol, aromatazı seçici olarak inhibe eder. Döngülü östrojen (başta estradiol) başlıca kaynağı, adrenal olarak üretilen androstenedionun periferik dokularda aromataz ile estrona dönüştürülmesidir. Bu nedenle, aromataz inhibisyonu östrojenin serum ve tümör konsantrasyonunda bir düşüşe yol açar ve bazı kadınlarda tümör kütlesinde azalmaya veya tümör gelişiminde gecikmelere neden olur. Anastrozolün adrenal kortikosteroidlerin, aldosteronun ve tiroid hormonunun sentezi üzerinde herhangi bir tesir etkisi yoktur.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)