801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa Ürünlerİlaç aktif maddeleri

Hepatit C Sofosbuvir İlaç Ara Maddeleri 1190307-88-0 Nükleotid Analog

Hepatit C Sofosbuvir İlaç Ara Maddeleri 1190307-88-0 Nükleotid Analog

Hepatitis C Sofosbuvir Pharmaceutical Intermediates 1190307-88-0 Nucleotide Analog

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Ev içi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 25kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: teneke
Teslim süresi: 30days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ayda on ton
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Sofosbuvir API'sı CAS No: 1190307-88-0
Saflık: %99,0 Kullanım: Anti hepatit C virüsü
Kullanım: Anti hepatit C virüsü

Hepatit C Sofosbuvir İlaç Ara Maddeleri 1190307-88-0 Nükleotid Analog

Sofosbuvir API'sı

CAS: 1190307-88-0
Saflık:% 99.0

Açıklama :

Sofosbuvir, hepatit C virüsü (HCV) enfeksiyonunu tedavi etmek veya HIV ile HCV ortak enfeksiyonunu tedavi etmek için kombinasyon terapisinin bir parçası olarak kullanılan ön ilaç nükleotid analogudur. Aktif antiviral ajan olan 2'-deoksi-2'-α-floro-β-C-metiluridin-5'-trifosfata (GS-461203 olarak da bilinir) metabolizmanın ardından, trifosfat NS5B proteini için kusurlu bir substrat olarak görev yapar, Viral RNA'nın replikasyonu için gerekli olan bir RNA'ya bağımlı RNA polimerazı. Sofosbuvir ve HCV RNA polimerazın diğer nükleotid inhibitörleri, direnç gelişimi için çok yüksek bir bariyer sergiler. Bu, hızlı direnç gelişiminin terapötik başarısızlığın önemli bir nedeni olduğu ispatlanmış proteaz gibi diğer viral enzimleri hedef alan HCV ilaçlarına kıyasla önemli bir avantajdır. Daha yakın zamanlarda, sofosbuvir, hepatit C Virüs (HCV) ile enfeksiyonun yol açtığı enfeksiyöz bir karaciğer hastalığı olan kronik Hepatit C'nin tedavisinde kullanılan levipasvir (ticari adı Harvoni) ile sabit dozda bir ilaç kombinasyon ürünü olarak mevcut hale geldi. Ekim 2014'te FDA, ledipasvir ve sofosubuvir tarafından onaylanan direkt etkili antiviral ajanlar HCV genotipi 1'in sirozlu veya sirozlu tedavisinde endikedir. HCV, dokuz farklı genotiple sınıflandırılmış tek sarmallı bir RNA virüsüdür; genotip 1, Birleşik Devletlerde en yaygın olanı tüm kronik HCV hastalarının% 72'sini etkilemektedir. Bu ilacın geliştirilmesinden önce mevcut temel tedavi, 48-45 hafta boyunca sürekli bir virolojik yanıt (SVR) elde eden ve% 45-50'lik çok hoş olmayan yan etkilere sahip olan ağırlık bazlı ribavirin ile pegile interferonun haftalık enjeksiyonları idi. Birlikte birleştirildiğinde, ledipasvir ve sofosubuvir, 12 hafta tedaviden sonra% 93 ile% 100 arasında SVR'ye sahip olduğu gösterilmiştir. HIV ile birlikte enfekte hastalarda HCV tedavisinde kullanımı başarılı olmuştur.

Endikasyon:

Sofosbuvir, kronik hepatit C virüsü (HCV) enfekte HCV genoptype 1,2,3 veya 4 olan hastaları tedavi etmek ve HCV ve HIV ile birlikte enfekte olan hastaları tedavi etmek için kombinasyon tedavisinde kullanılır. Kombinasyon terapisi ya tek başına ribavirin ya da ribavirin ve peg-interferon alfa içermektedir.

Farmakodinamik:

Sofosbuvir, HCV'ye karşı etki eder ve doğrudan etkili bir antiviral ajan (DAA) olarak sınıflandırılır.


Hareket mekanizması :
Sofosbuvir, özellikle HCV NS5B polimerazını inhibe eden nükleotid analog inhibitörüdür. Sofosbuvir, HCV NS5B polimerazın GDD aktif bölgesi motifinde bulunan iki Mg2 + iyonuna bağlanarak HCV viral replikasyonunu önler.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)