801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Sefuroksim Axetil Tablet Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Ağız yoluyla verilen ilaçlar Antibiyotikler

Sefuroksim Axetil Tablet Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Ağız yoluyla verilen ilaçlar Antibiyotikler

Cefuroxime Axetil Tablets Film coated Tablets, 250mg, 500mg Oral Medications Antibiotics

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Bir milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon tablet
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Sefuroksim Aksetil Tabletler Belirtimi: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Sefuroksim Axetil Tablet Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Ağız yoluyla verilen ilaçlar Antibiyotikler

Ürün: Sefuroksim aksetil Tabletler

Spesifikasyon: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama:

Sefuroksim aksetil tabletleri, sefuroksim aksetil olarak sefuroksim içerir. Sefuroksim aksetil, oral uygulama için yarı sentetik, geniş spektrumlu bir sefalosporin antibiyotiktir. Sefuroksim aksetil tabletleri kaplanmamış olup, sefuroksim aksetil olarak 250 veya 500 mg eşdeğer sefuroksim içerir.

Endikasyonlar ve Kullanım

Sefuroksim aksetil tabletleri, aşağıda belirtilen koşullarda belirlenmiş mikroorganizmaların duyarlı suşlarının neden olduğu hafif ila orta derecedeki enfeksiyonların tedavisinde endikedir:

Streptococcus pyogenes'in neden olduğu farenjit / tonsillit.

NOT: Romatizmal ateşin profilaksisi de dahil streptokoksik enfeksiyonların tedavisinde ve önlenmesinde seçilen olağan ilaç penisilin intramüsküler yolla verilir. Sefuroksim aksetil tabletleri streptokokların nazofarinkste eradikasyonunda genellikle etkilidir; Bununla birlikte, romatizmal ateşin müteakip önlenmesinde sefuroksim'in etkinliğini belirleyen önemli veriler mevcut değildir. Lütfen tüm klinik araştırmalarda tüm izolatların hem penisilin hem de sefuroksim için duyarlı olması gerektiğini unutmayın. Streptococcus pyogenes penisiline dirençli suşların tedavisinde sefuroksim'in etkililiğini göstermek için yeterli ve iyi kontrollü araştırmalardan elde edilen veriler mevcut değildir.

Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae (beta-laktamaz üreten suşlar dahil), Moraxella catarrhalis (beta-laktamaz üreten suşlar dahil) veya Streptococcus pyogenes'in neden olduğu Akut Bakteriyel Otitis Media.

Streptococcus pneumoniae veya Haemophilus influenzae'nin neden olduğu Akut Bakteriyel Maksiller Sinüzit (sadece beta-laktamaz üretmeyen suşlar).

NOT: Akut bakteriyel maksiller sinüziti olan hastalar için sefuroksim aksetil tabletleri ile yapılan klinik araştırmalardan elde edilen Haemophilus influenzae ve Moraxella catarrhalis'in beta-laktamaz üreten suşlarının yeterli sayıda izolatı göz önüne alındığında, etkinliği yeterince değerlendirmek mümkün değildir Şüphelenilen veya potansiyel olarak beta-laktamaz üreten Haemophilus influenzae veya Moraxella catarrhalis'in neden olduğu düşünülen sinüs enfeksiyonları için sefuroksim aksetil tabletleri.

Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae (beta-laktamaz negatif suşlar) veya Haemophilus parainfluenzae'nin (beta-laktamaz negatif suşları) neden olduğu Akut Bronşitte Kronik Bronşit ve İkincil Bakteri Enfeksiyonlarının Akut Bakteriyel Alevlenmeleri.

Staphylococcus aureus (beta-laktamaz üreten suşlar dahil) veya Streptococcus pyogenes'in neden olduğu komplikasyonsuz cilt ve deri yapısı enfeksiyonları.

Escherichia coli veya Klebsiella pneumoniae'nin neden olduğu komplikasyonsuz Üriner Sistem Enfeksiyonları.

Neisseria gonorrhoeae'nin penisilinaz üreten ve penisilinaz-üreten suşları ve kadınlarda Neisseria gonorrhoeae olmayan penisilinaz üreten suşların neden olduğu komplike olmayan gonore, rektal nedeniyle komplikasyonsuz Gonore, üretral ve endoservikal.

Borrelia burgdorferi'nin neden olduğu Erken Lyme Hastalığı (eritema migrans).

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)