801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Sefuroksim Axetil Tabletler Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

Sefuroksim Axetil Tabletler Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

Cefuroxime Axetil Tablets Film coated Tablets, 250mg, 500mg Oral Medications Antibiotics

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: bir milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon tablet
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Sefuroksim Axetil Tabletler Şartname: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister

Sefuroksim Axetil Tabletler Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

 

Ürün: Sefuroksim aksetil Tabletler

Özellikler: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama:

Cefuroxime axetil tablets contain cefuroxime as cefuroxime axetil. Sefuroksim aksetil tabletleri, sefuroksim aksetil olarak sefuroksim içerir. Cefuroxime axetil is a semisynthetic, broad-spectrum cephalosporin antibiotic for oral administration. Sefuroksim aksetil, oral uygulama için yarı sentetik, geniş spektrumlu bir sefalosporin antibiyotiktir. Cefuroxime axetil tablets are uncoated and contain the equivalent of 250 or 500 mg of cefuroxime as cefuroxime axetil. Sefuroksim aksetil tabletleri kaplanmamıştır ve sefuroksim aksetil olarak 250 veya 500 mg sefuroksime eşdeğerdir.

 

Göstergeler ve kullanımları

Sefuroksim aksetil tabletleri, belirtilen mikroorganizmaların duyarlı suşlarının neden olduğu hafif ila orta derecede enfeksiyonu olan hastaların tedavisi için aşağıda sıralanan durumlarda endikedir:

 

Streptococcus pyogenes'in neden olduğu farenjit / Tonsillit.

NOTE: The usual drug of choice in the treatment and prevention of streptococcal infections, including the prophylaxis of rheumatic fever, is penicillin given by the intramuscular route. NOT: Romatizmal ateşin profilaksisi de dahil olmak üzere streptokok enfeksiyonlarının tedavisinde ve önlenmesinde tercih edilen ilaç, kas içi yol tarafından verilen penisilindir. Cefuroxime axetil tablets are generally effective in the eradication of streptococci from the nasopharynx; Sefuroksim aksetil tabletleri genellikle streptokokların nazofarenksten eradikasyonunda etkilidir; however, substantial data establishing the efficacy of cefuroxime in the subsequent prevention of rheumatic fever are not available. bununla birlikte, daha sonra romatizmal ateşin önlenmesinde sefuroksimin etkinliğini belirleyen önemli veriler mevcut değildir. Please also note that in all clinical trials, all isolates had to be sensitive to both penicillin and cefuroxime. Ayrıca tüm klinik çalışmalarda, tüm izolatların hem penisilin hem de sefuroksime duyarlı olması gerektiğini unutmayın. There are no data from adequate and well-controlled trials to demonstrate the effectiveness of cefuroxime in the treatment of penicillin-resistant strains of Streptococcus pyogenes. Penisiline dirençli Streptococcus pyogen suşlarının tedavisinde sefuroksimin etkinliğini gösteren yeterli ve iyi kontrollü çalışmalardan veri yoktur.

Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae (beta-laktamaz üreten suşlar dahil), Moraxella catarrhalis (beta-laktamaz üreten suşlar dahil) veya Streptococcus pyogenes kaynaklı Akut Bakteriyel Otitis Media.

Streptococcus pneumoniae veya Haemophilus influenzae (sadece beta-laktamaz üreten suşlar) nedeniyle oluşan akut Bakteriyel Maksiller Sinüzit.

NOT: Akut bakteriyel maksiller sinüzitli hastalar için klinik çalışmalardan sefuroksim aksetil tabletlerle yapılan klinik çalışmalardan elde edilen beta-laktamaz üreten Haemophilus influenzae ve Moraxella catarrhalis suşlarının yetersiz sayıda olması göz önüne alındığında, etkinliği değerlendirmek mümkün değildi beta-laktamaz üreten Haemophilus influenzae veya Moraxella catarrhalis'den kaynaklandığı bilinen, şüphelenilen veya potansiyel olarak kabul edilen sinüs enfeksiyonları için sefuroksim aksetil tabletlerin kullanılması.

Kronik Bronşitin Akut Bakteriyel Alevlenmeleri ve Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae (beta-laktamaz negatif suşlar) veya Haemophilus parainfluenzae (beta-laktamaz negatif suşlar) neden olduğu Akut Bronşitin İkincil Bakteriyel Enfeksiyonları.

Staphylococcus aureus (beta-laktamaz üreten suşlar dahil) veya Streptococcus pyogenes'in neden olduğu karmaşık olmayan Cilt ve Cilt Yapısı Enfeksiyonları.

Escherichia coli veya Klebsiella pneumoniae'nin neden olduğu komplike olmayan idrar yolu enfeksiyonları.

Kadınlarda penisilinaz üreten ve penisilinaz üretmeyen Neisseria gonorrhoeae suşlarının ve rektal olarak Neisseria gonorrhoeae suşlarının neden olduğu komplike olmayan Gonore, üretral ve endoservikal.

Borrelia burgdorferi'nin neden olduğu Erken Lyme Hastalığı (eritema göçmenleri).

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)