801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Klaritromisin Tabletleri Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

Klaritromisin Tabletleri Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

Clarithromycin Tablets Film coated Tablets, 250mg, 500mg Oral Medications Antibiotics

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500.000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Klaritromisin tabletleri Belirtimi: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Klaritromisin Tabletleri Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

Ürün: Klaritromisin Tabletleri

Spesifikasyon: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama:

Klaritromisin, yarı sentetik bir makrolid antibiyotiktir. Kimyasal olarak, 6-0-metileritromisindir. Her beyazdan o beyaza, oval, bikonveks film kaplı tablet, 250 mg veya 500 mg klaritromisin içerir.

Endikasyonlar ve Kullanım

Klaritromisin tabletleri, aşağıda listelenen koşullarda belirlenmiş mikroorganizmaların duyarlı suşlarının neden olduğu hafif ila orta derecedeki enfeksiyonların tedavisinde endikedir:

Yetişkinler: Streptococcus pyogenes'e bağlı farenjit / tonsillit (Streptokok enfeksiyonlarının tedavisinde ve önlenmesinde kullanılan olağan ilaç ve romatizmal ateşin profilaksisi, kas içine veya ağızdan yolla penisilin uygulanır. Clarithromycin genelde S'nin eradikasyonunda etkilidir Nazofarenks kaynaklı pyogenes, ancak daha sonra romatizmal ateşi önlemede klaritromisin etkinliğini belirleyen veriler mevcut değildir.)

Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis veya Streptococcus pneumoniae'ye bağlı akut maksiller sinüzit

Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Moraxella catarrhalis veya Streptococcus pneumoniae'ye bağlı kronik bronşitin akut bakteriyel alevlenmesi

Haemophilus influenzae, Mycoplasma pneumoniae, Streptococcus pneumoniae veya Chlamydia pneumoniae'ye (TWAR) bağlı toplum kökenli pnömoni

Staphylococcus aureus veya Streptococcus pyogenes'e bağlı komplikasyonsuz cilt ve cilt yapısı enfeksiyonları (Apseler genellikle cerrahi drenaj gerektirir.)

Mycobacterium avium veya Mycobacterium intracellulare kaynaklı yaygın mikobakteriyel enfeksiyonlar

Üçlü tedavi olarak amoksisilin ve lansoprazol veya omeprazol geciktirmeli salınımlı kapsüller ile birlikte bulunan klaritromisin tabletleri, H. pylori enfeksiyonu ve duodenal ülser hastalığı (aktif veya beş yıllık duodenal ülser öyküsü) olan hastaların tedavisinde H'yi yok etmek için endikedir. pilori.

Omeprazol kapsülleri veya ranitidin bizmut sitrat tabletleri ile kombinasyon halinde olan klaritromisin tabletleri, H. pylori enfeksiyonuyla ilişkili aktif bir duodenal ülserli hastaların tedavisinde de endikedir. Bununla birlikte, tek antimikrobiyal ajan olarak klaritromisin içeren rejimlerin, tedavi başarısız olan hastalar arasında klaritromisin direnci gelişimi ile ilişkili olma olasılığı daha yüksektir. Bilinen veya şüphe edilen klaritromisin izolatlı hastalarda klaritromisin içeren rejimler kullanılmamalıdır, çünkü bu ortamda tedavinin etkinliği azalır.

Terapiyi başarısız olan hastalarda, mümkünse duyarlılık testleri yapılmalıdır. Klaritromisin direnci gösteriliyorsa, klaritromisin içermeyen bir tedavi önerilir. H. pylori yokedildiğinde, duodenum ülseri tekrarlaması riskini azalttığı gösterildi.

Çocuklar (Klaritromisin tabletleri): Streptococcus pyogenes'e bağlı farenjit / tonsillit

Mycoplasma pneumoniae, Streptococcus pneumoniae veya Chlamydia pneumoniae'ye (TWAR) bağlı toplum kökenli pnömoni

Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis veya Streptococcus pneumoniae'ye bağlı akut maksiller sinüzit

Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis veya Streptococcus pneumoniae kaynaklı akut otitis media.

Staphylococcus aureus veya Streptococcus pyogenes'e bağlı komplikasyonsuz cilt ve cilt yapısı enfeksiyonları (Apseler genellikle cerrahi drenaj gerektirir.)

Mycobacterium avium veya Mycobacteriumintracellulare kaynaklı mikobakteriyel enfeksiyonlar

Profilaksi: Klaritromisin tabletleri, ilerlemiş HIV enfeksiyonu olan hastalarda yayılmış Mycobacterium avium complex (MAC) hastalığının önlenmesi için endike.

İlaca dirençli bakterilerin gelişmesini azaltmak ve klaritromisin ve diğer antibakteriyel ilaçların etkinliğini korumak için, klaritromisin, hassas bakterilerin neden olduğu kanıtlanmış veya şiddetle şüphelenilen enfeksiyonların tedavisinde veya önlenmesinde kullanılmalıdır. Kültür ve duyarlılık bilgileri mevcut olduğunda, antibakteryel terapiyi seçmekte veya değiştirirken göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tür verilerin yokluğunda, yerel epidemiyoloji ve yatkınlık kalıpları terapinin ampirik seçimine katkıda bulunabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)