801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Rosiglitazon Tartrat Dağılabilir Tabletler 4mg Oral İlaçlar

Rosiglitazon Tartrat Dağılabilir Tabletler 4mg Oral İlaçlar

Rosiglitazone Tartrate Dispersible Tablets 4mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 4mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 6 kullanıcısının / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Rosiglitazon Tartrat Dağılabilir Tabletler Şartname: 4mg
Standart: Kurum içi paketleme: 6 kullanıcısının / blister

Rosiglitazon Tartrat Dağılabilir Tabletler 4mg Oral İlaçlar

 

Ürün: Rosiglitazon Tartrate Dispersible Tablets

Özellikler: 4mg

Standart: Şirket içi

Ambalaj: 6's / blister

 

Açıklama :

Rosiglitazone Tartrate is an oral antidiabetic agent which acts primarily by increasing insulin sensitivity. Rosiglitazon Tartrat, öncelikle insülin duyarlılığını artırarak etki eden oral bir antidiyabetik ajandır. Rosiglitazone Tartrate improves glycemic control while reducing circulating insulin levels. Rosiglitazon Tartrat, dolaşımdaki insülin seviyelerini azaltırken glisemik kontrolü geliştirir.

Rosiglitazon Tartrat, sülfonilüreler, biguanidler veya alfa-glukosidaz inhibitörleri ile kimyasal veya fonksiyonel olarak ilişkili değildir.

Pentagonal film kaplı her tablet, oral uygulama için 4 mg rosiglitazon eşdeğeri rosiglitazon Tartrat içerir.

 

Göstergeler ve kullanımları :

1 Monoterapi ve Kombinasyon Tedavisi

Rosiglitazon Tartrate Dispersible Tablets, tip 2 diyabetes mellituslu yetişkinlerde glisemik kontrolü geliştirmek için diyet ve egzersize ek olarak endikedir.

 

2 Önemli Kullanım Sınırlamaları

Due to its mechanism of action, Rosiglitazone Tartrate Dispersible Tablets is active only in the presence of endogenous insulin. Etki mekanizması nedeniyle, Rosiglitazon Tartrate Dispersible Tablets sadece endojen insülin varlığında aktiftir. Therefore, Rosiglitazone Tartrate Dispersible Tablets should not be used in patients with type 1 diabetes mellitus or for the treatment of diabetic ketoacidosis. Bu nedenle, Rosiglitazon Tartrate Dispersible Tabletler, tip 1 diyabetes mellituslu hastalarda veya diyabetik ketoasidoz tedavisinde kullanılmamalıdır.

Rosiglitazon Tartrate Dispersible Tablet ve insülinin birlikte uygulanması önerilmemektedir.

Nitratlı Rosiglitazon Tartrate Dispersible Tabletlerin kullanılması önerilmez.

 

Farmakodinamik

When rosiglitazone is used as monotherapy, it is associated with increases in total cholesterol, LDL, and HDL. Rosiglitazon monoterapi olarak kullanıldığında, toplam kolesterol, LDL ve HDL'deki artışlarla ilişkilidir. It is also associated with decreases in free fatty acids. Ayrıca serbest yağ asitlerindeki azalmalar ile de ilişkilidir. Increases in LDL occurred primarily during the first 1 to 2 months of therapy with AVANDIA and LDL levels remained elevated above baseline throughout the trials. LDL'deki artışlar esas olarak AVANDIA ile tedavinin ilk 1 ila 2 aylık döneminde meydana gelmiştir ve LDL seviyeleri, deneyler boyunca taban çizgisinin üzerinde yükselmiştir. In contrast, HDL continued to rise over time. Buna karşılık, HDL zamanla yükselmeye devam etti. As a result, the LDL/HDL ratio peaked after 2 months of therapy and then appeared to decrease over time. Sonuç olarak, LDL / HDL oranı 2 aylık tedaviden sonra zirve yaptı ve zamanla azaldı.

 

Hareket mekanizması

Rosiglitazone acts as a highly selective and potent agonist at peroxisome proliferator activated receptors (PPAR) in target tissues for insulin action such as adipose tissue, skeletal muscle, and liver. Rosiglitazon, adipoz doku, iskelet kası ve karaciğer gibi insülin etkisi için hedef dokulardaki peroksizom proliferatör ile aktive edilmiş reseptörlerde (PPAR) oldukça seçici ve güçlü bir agonist görevi görür. Activation of PPAR-gamma receptors regulates the transcription of insulin-responsive genes involved in the control of glucose production, transport, and utilization. PPAR-gama reseptörlerinin aktivasyonu, glikoz üretimi, taşınması ve kullanımının kontrolünde yer alan insüline duyarlı genlerin transkripsiyonunu düzenler. In this way, rosiglitazone enhances tissue sensitivity to insulin. Bu şekilde, rosiglitazon insüline karşı doku hassasiyetini arttırır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)