801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Voglibose Tablet 0.2mg 15'li / blister Ağız yoluyla verilen İlaçlar

Voglibose Tablet 0.2mg 15'li / blister Ağız yoluyla verilen İlaçlar

Voglibose Tablets 0.2mg 15’s/blister Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.2mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 15 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Voglibose Tabletleri Belirtimi: 0.2mg
Standart: Ev içi Ambalaj: 15 en / blister

Voglibose Tablet 0.2mg 15'li / blister Ağız yoluyla verilen İlaçlar

Ürün: Voglibose Tablet

Şartname: 0.2mg

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: 15'li / blister

Açıklama :

Voglibose inositol ilaç kategorisine girer. Voglibose hipoglisemik ajanlardan biridir.

Voglibose, disakaridlerin bağırsaklardaki monosakaritlere dekopozisyonunu katalize eden disakkaritler için hidrolaz (alfa glukosidaz) enzimini inhibe eder. Böylece, karbohidratın sindirimini ve emilimini geciktirir, böylece yemek sonrası hiperglisemi düzelir.

Endikasyonları ve Kullanımı:

Voglibose, şeker hastalığında postprandiyal hipergliseminin iyileştirilmesi için ancak diyet ve / veya egzersiz veya oral hiperglisemik ilaç veya insülin preparasyonu diyet ve / veya egzersize ek olarak yeterli glisemik (Glisemik) kontrolle sonuçlanmadığında endikedir. Yüksek yemek sonrası (öğün sonrası) kan şekeri seviyesinin önlenmesi, ilacın ana avantajlarından biridir.

Farmakodinamik

Bir alfa-glukozidaz inhibitörü olan Voglibose, şekerli diyabet nedeniyle duyu, motor ve otonom sinir sistemindeki bozukluklara karşı güçlü ve kalıcı terapötik etkinliğe sahip sentetik bir bileşiktir. İlaç, diyabet tedavisi için 1994 yılında Japonya'da onaylanmış ve bozulmuş glukoz toleransının tedavisi için Takeda tarafından daha fazla araştırılma altına alınmıştır. Alfa-glukozidaz inhibitörleri, kompleks karbonhidratların (nişasta gibi) sindirimini önleyerek çalışan diabetes mellitus tip 2 için kullanılan oral anti-diyabetik ilaçlardır. Kompleks karbonhidratlar normalde bağırsaklardan emilebilen basit şekerlere (monosakkaritler) dönüştürülür. Dolayısıyla, alfa-glukosidaz inhibitörleri kompleks karbonhidratların kan şekeri üzerindeki etkisini azaltır.

Hareket mekanizması

Alfa-glukosidaz inhibitörleri karbonhidratları sindirmek için gerekli enzimlerin rekabetçi inhibitörleri olarak görev yapan sakaritlerdir: özellikle küçük bağırsakların fırça sınırında alfa-glukozidaz enzimleri. Zara bağlı bağırsak alfa-glukosidazlar, oligosakaritler, trisakkaritler ve disakkaritleri ince bağırsaktaki glikoz ve diğer monosakkaritlere hidrolize eder. Akarboz ayrıca, membrana bağlı alfa-glukosidazları inhibe etmenin yanı sıra pankreatik alfa-amilazı bloke eder. Pankreatik alfa-amilaz kompleks nişastalarını ince bağırsağın lümenindeki oligosakkaritlere hidrolize eder. Bu enzim sistemlerinin inhibisyonu kompleks karbonhidratların sindirim oranını düşürür. Karbonhidratlar glikoz moleküllerine ayrılmadığı için daha az glikoz absorbe edilir. Diyabetik hastalarda, bu ilaç tedavilerinin kısa vadeli etkisi şu andaki kan şekeri düzeylerini azaltmaktır: Uzun vadedeki etki, hemoglobin-A1c düzeyinde küçük bir azalmadır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)