801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Tamsulosin Hidroklorür Sürekli Süspansiyon Kapsülleri 0.2mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Tamsulosin Hidroklorür Sürekli Süspansiyon Kapsülleri 0.2mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Tamsulosin Hydrochloride Sustained Release Capsules 0.2mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.2mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500 000 kapsül
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 12 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Tamsulosin Hidroklorür Sürekli Salım Kapsülleri Belirtimi: 0.2mg
Standart: Ev içi Ambalaj: 12 en / blister

Tamsulosin Hidroklorür Sürekli Süspansiyon Kapsülleri 0.2mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Ürün: Tamsulosin Hydrochloride Sustained Release Capsules

Şartname: 0.2mg

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: 12'li / blister

Açıklama :

Tamsulosin, prostat, prostatik kapsül, prostatik idrar yolunda ve mesane boynunda alfa-1A ve alfa-1B-adrenoseptörlerinde seçici bir antagonisttir. En az üç ayrık alfa1-adrenoseptör alt tipi tanımlanmıştır: alfa-1A, alfa-1B ve alfa-1D; Dağılımları insan organları ve doku arasında farklılık gösterir. İnsan prostatındaki alfa 1 reseptörlerinin yaklaşık% 70'i alfa-1A alt tipindedir. Bu reseptörlerin bloke edilmesi, mesane boynu ve prostatta düz kasların rahatlamasına neden olur.

belirti

İyi huylu prostat hiperplazisinin belirtileri ve semptomlarının (idrarla tıkanıklığın azaltılması ve tereddüt, idrarın boşaltılması, kesintiye uğramış veya zayıf akım ... gibi ilişkili bulguların hafifletilmesi) tedavisinde kullanılır.

Farmakodinamik

Prostatın alfa-adrenoseptörleri için gelişmiş özgüllüğe sahip bir sülfamoilfenetilamin türevi alfa-adrenoseptör bloke edici olan Tamsulosin, benign prostatik hiperplaziyi (BPH) tedavi etmek için yaygın olarak kullanılır. İlaç piyasada 2 izomere rasemik bir karışım halinde bulunur ve farmakolojik olarak doksazosin, prazosin ve terazosine ilişkindir. Bununla birlikte, bu ilaçların aksine, tamsulosin, vasküler düz kasta bulunan alfa-1A-adrenerjik reseptörler için daha yüksek bir afiniteye sahiptir. Araştırmalar, tamsulozinin prostattaki alfa-1 adrenerjik reseptörlere aort içerisinden yaklaşık 12 kat fazla afiniteye sahip olduğunu ve bu da advers kardiyovasküler etkilerin görülme sıklığının azalmasına neden olduğunu göstermektedir.

Hareket mekanizması

Tamsulosin, prostat, prostatik kapsül, prostatik idrar yolunda ve mesane boynunda alfa-1A ve alfa-1B-adrenoseptörlerinde seçici bir antagonisttir. En az üç ayrık alfa1-adrenoseptör alt tipi tanımlanmıştır: alfa-1A, alfa-1B ve alfa-1D; Dağılımları insan organları ve doku arasında farklılık gösterir. İnsan prostatındaki alfa 1 reseptörlerinin yaklaşık% 70'i alfa-1A alt tipindedir. Bu reseptörlerin bloke edilmesi, mesane boynu ve prostatta düz kasların gevşemesine neden olur ve bu nedenle erkeklerde idrar çıkış direncini azaltır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)