801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Düşük Moleküler Ağırlıklı Heparin Dalteparin Sodyum Enjeksiyonu Prefilled Şırıngalar PFS Antikoagülan

Düşük Moleküler Ağırlıklı Heparin Dalteparin Sodyum Enjeksiyonu Prefilled Şırıngalar PFS Antikoagülan

Low Molecular Weight Heparin Dalteparin Sodium Injection Prefilled Syringes PFS Anticoagulant

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: PFS, 0.6ml / 7500IU, 0.4ml / 5000IU, 0.2ml / 2500IU

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000boxes
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 2'nin / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 20, 000 kutu
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Dalteparin Sodyum Enjeksiyon Önceden doldurulmuş Şırınga Belirtimi: PFS, 0.6ml / 7500IU, 0.4ml / 5000IU, 0.2ml / 2500IU
Standart: Ev içi Ambalaj: 2'nin / kutu

Düşük Moleküler Ağırlıklı Heparin Dalteparin Sodyum Enjeksiyonu Prefilled Şırıngalar PFS Antikoagülan

Ürün: Dalteparin Sodyum Enjeksiyon Önceden doldurulmuş Şırınga

Spesifikasyon: PFS, 0.6ml / 7500IU, 0.4ml / 5000IU, 0.2ml / 2500IU

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: 2'ler / kutu

Açıklama :

Dalteparin, domuz bağırsak mukozasına ait fraksiyone olmayan heparin azotlu asit bozunmasıyla hazırlanmış düşük molekül ağırlıklı heparin (LMWH), bir antikoagülantır. Ortalama molekül ağırlığı 5000 olan ve malzemenin yaklaşık% 90'ı 2000-9000 aralığında olan güçlü asidik sülfatlı polisakkarit zincirlerden oluşur. LMWH'ler, fraksiyone edilmemiş heparinlere kıyasla daha öngörülebilir bir tepki, daha fazla biyoyararlanım ve daha uzun bir anti-Xa yarılanma ömrüne sahiptir. Dalteparin çoğu gebe kadında güvenle kullanılabilir. Düşük molekül ağırlıklı heparinler, fraksiyone edilmemiş heparinlere kıyasla kısa süreleri nedeniyle faktör IIa'nın inaktive edilmesinde daha az etkili olur.

Endikasyonlar ve Dozlar:

Kararsız anjina ve Q-dalgası olmayan MI için tedavi kapsamında aspirin alan hastalarda iskemik komplikasyonları önlemek için

subkutanöz enjeksiyon

Yetişkinler. Her 12 saatte bir aspirinle (günlük 75 ila 165 mg) 120 uluslararası birim / kg hasta stabil olana dek, genellikle 5 ila 8 gün arasında. Maksimum 10.000 uluslararası birim / doz.

Kalp replasmanı ameliyatı geçiren hastalarda kan pıhtını önlemek için

subkutanöz enjeksiyon

Yetişkinler. Başlangıç: 2,500 uluslararası ünite ameliyattan 1 ila 2 saat önce, 8 ila 12 saat arasında ve 8 ila 12 saat sonra tekrar edildi. Bakım: Her sabah ameliyattan sonra 5 ila 10 gün boyunca veya hastanın tamamen ayaktan olana kadar 5.000 uluslararası birimi. Alternatif: Ameliyat öncesi akşam 5.000 uluslararası birimler; sonra 5 ila 10 gün boyunca veya hastanız tamamen ayaktan olana kadar günde (sonraki akşam başlayarak) 5.000 uluslararası birimi.

➤Temboembolik komplikasyonlar açısından risk altındaki karın cerrahisi geçiren hastalarda kan pıhtını önlemek için

subkutanöz enjeksiyon

Yetişkinler. Ameliyattan 1 ila 2 saat önce başlayarak günde 2,500 uluslararası birim ve 5 ila 10 gün tekrarlanıyor. Yüksek risk taşıyan (kanserli olanlar için) ameliyat öncesi akşam 5.000 uluslararası birim, günlük 5-10 gün tekrar; ya da ameliyattan 1 - 2 saat önce 2,500 uluslararası birim, bunu takiben 12 saatte 2.500 uluslararası birim, ardından da 5 - 10 gün süreyle günde 5000 uluslararası birim.

Akut dönemde hareket kabiliyeti kısıtlı olan hastalarda kan pıhtını önlemek için

hastalık

subkutanöz enjeksiyon

Yetişkinler. Her gün 5.000 uluslararası birim.

➤Temptomik venöz tromboemboli tedavisinde ve kanserli hastalarda rekürrensi önlemek için

subkutanöz enjeksiyon

Yetişkinler. 30 günden sonra günde bir kez 200 uluslararası birim / kg (18.000 uluslararası birimi aşmamalı). Sonra 150 uluslararası birim / kg günde bir kez daha 5 ay daha.

Farmakodinamik:

Dalteparin, plazma protein antitrombinine (ATIII) yüksek afiniteli bağlama için gerekli olan bir antitrombin bağlama alanına sahiptir. Plazmanın anti-Xa aktivitesi hem pıhtılaşma aktivitesinin bir tahmini olarak hem de dozajın belirlenmesi için bir temel olarak kullanılır. Kreatinin klirensi 20 mL / dakikadan az olan hastalarda kullanımı önlenmelidir. Bu hastalarda, fraksiyone edilmemiş heparin kullanılmalıdır. İzleme ile ilgili olarak, aktif kısmi tromboplastin zamanı (aPTT), yüksek dozlarda düşük molekül ağırlıklı heparinlerde (LMWH) artacaktır. Bu nedenle aPTT'nin izlenmesi önerilmez. Bununla birlikte, anti-Xa aktivitesi, LMWH'nin etkinliğini izlemek için ölçülebilir.

Hareket mekanizması :

Dalteparin, hem Xa faktörü hem de trombin oluşumunu inhibe ederek ATIII'nin aktivitesini güçlendirir. Dalteparin ile fraksiyone olmayan heparin (UH) arasındaki temel fark, dalteparinin faktör Xa'yı tercihli olarak inaktive etmesidir. Sonuç olarak, UH'ye kıyasla sadece pıhtılaşma süresinde ([aktive kısmi dompoplastin zamanı (APTT)] hafif bir artış gözlenir.Aynı nedenle APTT, aşırı doz için bir gösterge dışında dalteparinin etkilerini izlemek için kullanılmaz.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)