801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Siprofloksasin Hidroklorür Tabletleri 250mg; 500 mg, Ağızdan İlaçlar

Siprofloksasin Hidroklorür Tabletleri 250mg; 500 mg, Ağızdan İlaçlar

Ciprofloxacin Hydrochloride Tablets 250mg; 500mg , Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 250 mg; 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Bir milyon hap
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 1000'lerin / kalay, 10'ların / blister
Teslim süresi: 45days
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Siprofloksasin Hidroklorür Tabletleri Belirtimi: 250 mg; 500mg
Standart: BP, EP, USP Ambalaj: 1000'lerin / kalay, 10'ların / blister

Siprofloksasin Hidroklorür Tabletleri 250mg; 500 mg, Ağızdan İlaçlar

Ürün: Siprofloksasin Hidroklorür Tabletleri

Spesifikasyon: 250 mg; 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 1000'lerin / kalay, 10'ların / blister

Açıklama:

Siprofloksasin tabletleri, oral uygulama için sentetik geniş spektrumlu antimikrobik ajanlardır. Siprofloksasin film kaplı tabletler, 250 mg, 500 mg ve 750 mg (siprofloksasin eşdeğeri) mukavemetlerinde bulunur. Siprofloksasin tabletleri beyazımsı ila beyazımsıdır.

ENDİKASYONLARI VE KULLANIMI

Siprofloksasin, aşağıda listelenen koşullardaki ve hasta popülasyonlarında belirlenmiş mikroorganizmaların duyarlı izolatlarının neden olduğu enfeksiyonların tedavisi için endikedir. Özel öneriler için lütfen DOZAJ VE İDARE'ye bakınız.

Yetişkin Hastalar

Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter cloacae, Serratia marcescens, Proteus mirabilis, Morganella morganii, Citrobacter koseri (diversus), Citrobacter freundii, Pseudomonas aeruginosa, metisiline duyarlı Staphylococcus epidermidis, Staphylococcus saprophyticus veya vankomisin- Duyarlı Enterococcus faecalis.

Escherichia coli veya Staphylococcus saprophyticus'un neden olduğu akut komplikasyonsuz sistit.

Escherichia coli veya Proteus mirabilis kaynaklı kronik bakteriyel prostatit.

Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter cloacae, Proteus mirabilis, Pseudomonas aeruginosa, Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae veya penisiline duyarlı Streptococcus pneumoniae'nin neden olduğu alt solunum yolu enfeksiyonları. * Ayrıca, Moraxella catarrhalis, akut kronik bronşit alevlenmesi tedavisinde kullanılır.

* Siprofloksasin Streptococcus pneumoniae'ye sekonder olarak kabul edilen veya onaylanmış pnömoni tedavisinde ilk tercih edilen ilaç değildir.

Haemophilus influenzae, penisiline duyarlı Streptococcus pneumoniae veya Moraxella catarrhalis'in neden olduğu akut sinüzit.

Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter cloacae, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Providencia stuartii, Morganella morganii, Citrobacter freundii, Pseudomonas aeruginosa, metisiline duyarlı Staphylococcus aureus, metisiline duyarlı Staphylococcus epidermidis veya Streptococcus pyogenes'in neden olduğu deri ve deri enfeksiyonları.

Enterobacter cloacae, Serratia marcescens veya Pseudomonas aeruginosa kaynaklı kemik ve eklem enfeksiyonları.

Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Proteus mirabilis, Klebsiella pneumoniae veya Bacteroides fragilis'in neden olduğu komplike intra-Abdominal Enfeksiyonlar (metronidazole ile birlikte kullanılır).

Antibakteryel terapi endikasyonunda, Escherichia coli (enterotoksijenik izolatlar), Campylobacter jejuni, Shigella boydii, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri veya Shigella sonneinin neden olduğu enfeksiyöz ishal.

Bu organ sistemindeki bu organizmaya bağlı enfeksiyonların tedavisi klinik olarak anlamlı bir sonuç ortaya koymasına rağmen etkinlik 10'dan az hastada incelenmiştir.

Salmonella typhi kaynaklı tifo ateşi (Enterik Ateş).

NOT: Siprofloksasinin kronik tifo taşıyıcı durumunun ortadan kaldırılmasında etkinliği gösterilmemiştir.

Neisseria gonorrhoeae'ye bağlı komplike olmayan servikal ve üretral gonore.

Pediatrik Hastalar (1 ila 17 yaş)

Escherichia coli'ye bağlı komplikasyonlu idrar yolu enfeksiyonları ve piyelonefrit.

NOT: Siprofloksasin, pediatrik popülasyonda, eklem ve / veya çevre dokularla ilişkili olaylar da dahil olmak üzere kontrollere kıyasla artmış advers olay insidansı nedeniyle, ilk tercih edilen bir ilaç değildir. Siprofloksasin, diğer florokinolonlar gibi, yavru hayvanların ağırlık taşıyan eklemlerinde görülen artropati ve histopatolojik değişikliklerle ilişkilendirilir (Bkz. UYARILAR, ÖNLEMLER, ÇOCUK KULLANIMI, YAN ETKİLER VE KLİNİK ÇALIŞMALAR). (Bkz. HAYVAN FARMAKOLOJİSİ.)

Yetişkin ve Pediatrik Hastalar

Inhalasyonel Şarbon (post-exposure)

Aerosolize Bacillus anthracis'e maruz kaldıktan sonra hastalığın görülme sıklığını veya ilerlemesini azaltmak.

İnsanlarda elde edilen siprofloksasin serum konsantrasyonları, klinik yararın öngörülmesi için makul bir olasılık taşıyan bir son nokta ve bu endikasyonun onaylanması için ilk temel oluşturmuştur. Siprofloksasin, şuraya maruz kalma sonrası profilaksi için destekleyici klinik bilgi, Ekim 2001'deki şarbon enfeksiyonu saldırıları sırasında elde edildi. .

Anaerobik organizmaların enfeksiyona katkıda bulunduğu düşünülüyorsa, uygun tedavi uygulanmalıdır. Enfeksiyona neden olan organizmaları izole etmek ve tanımlamak ve siprofloksasin duyarlılıklarını belirlemek için tedavi öncesi uygun kültür ve duyarlılık testleri yapılmalıdır. Siprofloksasinle yapılan terapi, bu testlerin sonuçları bilinmeden başlatılabilir; Sonuçlar uygun hale geldiğinde uygun terapiye devam edilmelidir. Diğer ilaçlarda olduğu gibi, Pseudomonas aeruginosa'nın bazı izolatları, siprofloksasin ile tedavi sırasında oldukça hızlı direnç geliştirebilir. Terapi sırasında periyodik olarak yapılan kültür ve duyarlılık testleri, sadece antimikrobiyal maddenin terapötik etkileri hakkında değil aynı zamanda bakteriyel direncin ortaya çıkması üzerine bilgi sağlayacaktır.

Siprofloksasin tabletleri, ilaca dirençli bakterilerin gelişimini azaltmak ve siprofloksasin tabletlerinin ve diğer antibakteriyel ilaçların etkinliğini korumak için, yalnızca duyarlı bakterilerin sebep olduğu kanıtlanmış veya şiddetle şüphelenilen enfeksiyonların tedavisinde veya önlenmesinde kullanılmalıdır. Kültür ve duyarlılık bilgileri mevcut olduğunda, antibakteryel terapiyi seçmekte veya değiştirirken göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tür verilerin yokluğunda, yerel epidemiyoloji ve yatkınlık kalıpları terapinin ampirik seçimine katkıda bulunabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)